Adana Uçak Kargo - 0545 331 14 96
  • Anasayfa
  • Adana Uçak Kargo - 0545 331 14 96

Adana Uçak Kargo - 0545 331 14 96

"Adana Uçak Kargo - 0545 331 14 96

Adana Uçak Kargo | Adana - İstanbul THY Uçak Kargo

Adana Uçak Kargo, kapıdan kapıya 7 gün 24 saat uçak kargo hizmeti verilmektedir. Adana Şakir Paşa Havalimanı'ndan Adana yurtdışı uçak kargo ile Dünya'nın 250 ülkesine hızlı ve güvenli bir şekilde Adana'nın en iyi yurt dışı uçak kargo hizmeti verilmekle beraber Türkiye'nin 47 iline kapıdan kapıya uzman personel ve kesintisiz iletişim hizmetiyle en hızlı Adana uçak kargo hizmeti verilmektedir.

Adana Yurt İçi Uçak Kargo

Adana Yurt İçi Uçak Kargo, Türkiye'de 47 ile aynı gün hızlı uçak kargo hizmeti verilmektedir. Aynı gün teslimat olması gereken ürün hazır olduğu taktir de kapınızdan alınır hızlı bir şekilde kuryemiz tarafından işlemleri yapılarak Adana Yurt İçi Uçak Kargo ya özenle yerleştirilir. Yurt içi uçak kargo hizmetlerinde ürün 4-8 saat arası teslim yapılır.

Adana İstanbul THY Uçak Kargo

Adana İstanbul Uçak Kargo, Adana 'dan İstanbul'a acil uçak kargo ile, hız ve güvenlik ile taşımacılık yapılır. Adana Uçak Kargo ekibimiz, farklı seçeneklerde hizmet vererek size ve müşterinize tam bir esneklik sunmaktadır. Adana Uçak Kargo hizmetlerinde kapıdan-kapıya ve kapıdan-havalimanına, havalimanın dan kapıya, havalimanından- havalimanına teslim seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz.

Adana Uçak Kargo fiyatları; kargolanacak ürünün zarf, paket, koli,ebatlı hacimli ürün olarak farklı gruplara ayrılır ve fiyat farklılıkları vardır. Adana Uçak Kargo fiyatlarında koliler en-boy -yükseklik ölçülerine göre hesaplanır. Zarf, dosya, mektup ve özel belgeler normal fiyatlandırma yapılmaktadır. Adana En Uygun Kargo Hizmeti hakkında daha detaylı bilgi almak için thycargomerkezi adresinden veya müşteri temsilcilerimizi 7/24 arayarak canlı destek alabilirsiniz.

Adana Acil Uçak Kargo

Aynı gün içinde Adana 'dan başka bir şehre ulaştırılması gereken kargolarınız için bizleri aramanız yeterli olacaktır. Başta Adana THY Uçak Kargo olmak üzere Adana 'da bulunan  Adana  Şakirpaşa Havalimanı Uçak Kargo hizmetlerini değerlendirerek kargonuzun gün içinde en hızlı şekilde ulaştırılmasını sağlarız.

Kargonuzun aciliyeti söz konusu ise, haftanın her günü, günün her saati thycargomerkezi sayfamızdan veya çağrı merkezimizi arayarak dana Acil Uçak Kargo hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

 

Adana Uçak Kargo
Adana Acil Hava  Kargo
0212 220 20 56

 

POPÜLER YAZILAR

Bize Ulaşın

Sizde sorunsuz ve güvenilir bir şekilde hizmet almak istiyorsanız hemen bizi arayın..

YUKARI