Ankara Uçak Kargo | Ankara - İstanbul THY Uçak Kargo
  • Anasayfa
  • Ankara Uçak Kargo | Ankara - İstanbul THY Uçak Kargo

Ankara Uçak Kargo | Ankara - İstanbul THY Uçak Kargo

"Ankara Uçak Kargo | Ankara - İstanbul THY Uçak Kargo

Ankara Uçak Kargo | Ankara - İstanbul THY Uçak Kargo

Ankara Uçak Kargo, kapıdan kapıya 7 gün 24 saat uçak kargo hizmeti verilmektedir. Ankara Etimesgut Havalimanı, Güvercinlik Havalimanı ve Esenboğa Havalimanı'ndan Ankara yurtdışı uçak kargo ile Dünya'nın 250 ülkesine Ankara'nın en iyi yurt dışı uçak kargo hizmeti verilmekle beraber Türkiye'nin 47 iline kapıdan kapıya uzman personel ve kesintisiz iletişim hizmetiyle en hızlı Ankara uçak kargo hizmeti verilmektedir.

Ankara Yurt İçi Uçak Kargo

Ankara Yurt İçi Uçak Kargo, Türkiye'de 47 ile aynı gün hızlı uçak kargo hizmeti verilmektedir. Aynı gün teslimat olması gereken ürün hazır olduğu taktirde kapınızdan alınır hızlı bir şekilde kuryemiz tarafından işlemleri yapılarak Ankara Yurt İçi Uçak Kargo ya özenle yerleştirilir. Yurt içi uçak kargo hizmetlerinde ürün 4-8 saat arası teslim yapılır.

Ankara İstanbul THY Uçak Kargo

Ankara İstanbul Uçak Kargo, Ankara'dan İstanbul'a acil uçak kargo ile, hız ve güvenlik ile taşımacılık yapılır. Ankara Uçak Kargo ekibimiz, farklı seçeneklerde hizmet vererek size ve müşterinize tam bir esneklik sunmaktadır. Ankara Uçak Kargo hizmetlerinde kapıdan-kapıya ve kapıdan-havalimanına, havalimanından kapıya, havalimanından- havalimanına teslim seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz.

Ankara Uçak Kargo fiyatları; kargolanacak ürünün zarf, paket, koli,ebatlı hacimli ürün olarak farklı gruplara ayrılır ve fiyat farklılıkları vardır. Ankara Uçak Korgo fiyatlarında koliler en-boy -yükseklik ölçülerine göre hesaplanır. Zarf, dosya, mektup ve özel belgeler normal fiyatlandırma yapılmaktadır. Ankara En Uygun Kargo Hizmeti hakkında daha detaylı bilgi almak için thycargomerkezi adresinden veya müşteri temsilcilerimizi 7/24 arayarak canlı destek alabilirsiniz.

Ankara Acil Uçak Kargo

Aynı gün içinde Ankara'dan başka bir şehre ulaştırılması gereken kargolarınız için bizleri aramanız yeterli olacaktır. Başta Ankara THY Uçak Kargo olmak üzere Ankara'da bulunan  Ankara Etimesgut Havaliman Uçak Kargo, Güvercinlik Havalimanı Uçak Kargo ve Esenboğa Havalimanı Uçak Kargo hizmetlerini değerlendirerek kargonuzun gün içinde en hızlı şekilde ulaştırılmasını sağlarız.

Kargonuzun aciliyeti söz konusu ise, haftanın her günü, günün her saati thycargomerkezi sayfamızdan veya çağrı merkezimizi arayarak Ankara Acil Uçak Kargo hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

 

Ankara Uçak Kargo
Ankara Acil Hava  Kargo


POPÜLER YAZILAR

Bize Ulaşın

Sizde sorunsuz ve güvenilir bir şekilde hizmet almak istiyorsanız hemen bizi arayın..

YUKARI