GİZLİLİK POLİTİKASI

GİZLİLİK POLİTİKASI

GİZLİLİK POLİTİKASI

GİZLİLİK POLİTİKASI

Size ait kişisel verilerin korunması, www.thycargomerkezi.com için oldukça önemlidir. Gizlilik konusunu tüm ticari faaliyetlerimizde oldukça yakından takip ediyoruz. Kişisel bilgilerin korunmasına yönelik sorumluluklarımızın çok ciddi olduğunu biliyoruz. thycargomerkezi.com olarak kişisel gizliliğinize saygı duyuyoruz. 

thycargomerkezi.com uçak kargo sitesinde diğer web sitelerinin bağlantıları bulunabilir. Bizim tarafımızdan yönetilmeyen web sitelerinin gizlilik uygulamalarından sorumlu olmadığımızı lütfen unutmayın. Kimlik bilgilerini toplayan herhangi bir Uçak Kargo sitesinin gizlilik beyanlarını okumanızı tavsiye ederiz. Bu gizlilik bildirimi sadece Uçak Kargo Sitesi tarafından toplanan bilgiler için geçerlidir.

thycargomerkezi.com uçak kargo hizmetimizdeki bilgilerinizi işlemesi hakkında aklınıza takılan sorular varsa aşağıda belirtilen uçak kargo telefon numaramızdan veya sitemizden bilgi alabilirsiniz.

Uçak Kargo  sizin izninizle vermiş olduğunuz bilgileri, personellerimizin size daha kısa sürede ulaşılmasını sağlamak ve sizleri aşağıdaki konularda bilgilendirmek için kullanacaktır:

  • Kapıdan Kapıya Uçak Kargo Seçeneği'nde ürünü alış adresini öğrenmek, ve kuryemizin daha hızlı işlem yapabilmesi,  

  • Ürünün teslimatında doğacak olumsuzluklar veya yasal işlemler hakkında tarafınızın bilgilendirilmesi,

  • Gönderdiğiniz/aldığınız ürünün güvenli ve hızlı teslimatının gerçekleştirilmesi,

  • thycargomerkezi.com Uçak Kargo Hizmetinizin ürün alıcı adrese ulaştığında bilgilendirilmesi için kullanılacaktır.

Bu Gizlilik Politikası'nda siz www.thycargomerkezi.com sitesine eriştiğinizde ve/veya siteyi kullandığınızda sizden veya sizin hakkınızda topladığımız bilgilerin kullanımı, saklanması ve ifşasına yönelik uygulamalarımız açıklanmaktadır. Uçak kargo sitesini kullanarak Kullanım Şartları'nı kabul etmiş olursunuz. Ayrıca, çevrimiçi deneyiminizi geliştirmek amacıyla tanımlama bilgilerini ve IP adreslerini saklayıp bunlara erişebileceğimizi ve uçak kargo sitesi ile ilgili kullanım verilerini toplamak için diğer yöntemleri kullanabileceğimizi kabul ediyorsunuz. Bu Gizlilik Politikası'nı dilediğimiz zaman önceden bildirimde bulunmaksızın değiştirme hakkını saklı tutarız. www.thycargomerkezi.com  uçak kargo sitesinde yapılan değişiklikleri yayınlayıp yayınlamama hakkını saklı tutarız, bu nedenle lütfen Gizlilik Politikamızın en son sürümünü güncellenmiş halini  düzenli olarak takip ediniz.

thycargomerkezi.com'?dan yapılacak olan bütün uçak kargo hizmetlerinizden, istediğiniz zaman, alıcı listesinden çıkmanız veya bilgilerinizi değiştirmeniz bizlerle iletişime geçmeniz sonucunda mümkündür.

Bize Ulaşın

Sizde sorunsuz ve güvenilir bir şekilde hizmet almak istiyorsanız hemen bizi arayın..

YUKARI