Kapıdan Kapıya Kargo

Kapıdan Kapıya Kargo

Kapıdan Kapıya Kargo

Kapıdan Kapıya Uçak Kargo - THY Kapıdan Kapıya Kargo

Kapıdan Kapıya Uçak Kargo, haftanın 7 günü 24 saat kargolanacak ürünleriniz kapıdan-kapıya aynı gün 4-8 saat arasında en uygun ve güvenilir uçak seferi seçilerek kuryemiz tarafından işlemleri yapılıp teslimatı aynı gün içerisinde gerçekleştirilir. Kapıdan kapıya uçak kargo seçeneğinin avantajları arasında en önemli etken taşınacak ürünün güvenilir ve hızlı bir şekilde teslimat adresine ulaştırılmasıdır. 

THY Kapıdan Kapıya Uçak Kargo - İstanbul Uçak Kargo

THY Kapıdan Kapıya Uçak Kargo, Türk Hava Yolları kapıdan kapıya uçak kargo hizmeti, kargolanacak ürün hazır olduğu taktirde müşteri hizmetlerimizi arayarak kuryemizin hızlı bir şekilde gelip ilk işlemleri yaparak havaalanına teslim ederek tekrar uçak  kargo işlemlerini hızlı ve güvenilir şekilde tamamlar, kargo uçak kabinine güvenli bir şekilde yerleştirildikten sonra 4-8 saat arasında teslimatı gerçekleştirilir. İstanbul kapıdan kapıya uçak kargo hizmetimiz profesyonel personellerimiz tarafından kapıdan işlem yapılarak alınan ürünün teslim adresine ulaşıncaya kadar işlemleri ve teslimatı gerçekleştirmektir. 

Kapıdan Kapıya Acil Uçak Kargo

Kapıdan Kapıya Acil Uçak Kargo Hizmeti, gün içerisinde hazır olan ürününüz aynı gün 4-8 saat arasında teslimatı yapılmak üzere uçak kabinine tüm işlemleri yapılarak yerleştirilir. Müşterilerinize ürünün acil teslim edilmesi gerekiyorsa veya bir ürünün ''evrak, altın, gümüş, banknot, eşya vb.) başka bir şehre kapıdan kapıya teslimatı gerekiyorsa bizleri 7 gün 24 saat THY Cargo Merkezi sitemizden ulaşabilirsiniz veya iletişim numaralarımızı arayarak müşteri temsilcimizden bilgi ve detay alabilirsiniz. 

İstanbul Kapıdan Kapıya Uçak Kargo

İstanbul Kapıdan Kapıya Uçak Kargo, İstanbul 'dan yurtiçine en acil uçak kargo ile, hız ve güvenlik ile taşımacılık yapılır. İstanbul Uçak Kargo ekibimiz, farklı seçeneklerde hizmet vererek size ve müşterinize tam bir esneklik sunmaktadır. İstanbul Kapıdan Kapıya Uçak Kargo hizmetlerinde İstanbul'da bulunan Başta İstanbul THY Kapıdan Kapıya Uçak Kargo olmak üzere İstanbul 'da bulunan  Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı, Atatürk Havalimanı ve İstanbul Havalimanı Uçak Kargo hizmetlerini değerlendirerek kuryemiz tarafından işlemleri yapılıp en uygun seferde bulunan uçak kargo kabinine yerleştirilerek  teslimatı gerçekleştirilir. 

Kapıdan Kapıya Uçak Kargo
İstanbul Kapıdan Kapıya Hava  Kargo

Bize Ulaşın

Sizde sorunsuz ve güvenilir bir şekilde hizmet almak istiyorsanız hemen bizi arayın..

YUKARI