Özel Kargo

Özel Kargo

Özel Kargo


Özel Uçak Kargo Hizmeti | THY Özel Kargo

Özel Kargo Hizmeti ile kırılabilir, sökülebilir, yıpranabilir; tekstil, hazır giyim, deri mamulleri, sanatsal çalışmalar, yolcu beraberinde eşya, sanayi ürünleri ve kimyasal ürünler itina ile kapınızdan kuryemiz tarafından alınır işlemleri yapılarak özel uçak kargo paketiniz özenle uçak kargo kabinine yerleştirilmek üzere havalimanına götürülür. 

Yurtiçi Özel Uçak Kargo Hizmeti - THY Yurtiçi Özel Kargo

Yurtiçi Özel Uçak Hizmeti, yutiçi teslimatı gereken taşınmasında deneyim ve hassasiyet isteyen ürünleriniz  kapıdan-kapıya, kapıdan-havalimanına, havalimanından kapıya ve  havalimanından- havalimanına seçenekleri ile kuryelerimiz tarafından özen ve hassasiyetle tüm işlemleri yapılarak 4-8 saat arasında  THY Yurtiçi Özel Kargo ile veya alternatif kargo hizmetleri kullanılarak taşıma ve teslimat işlemleri gerçekleştirilir.

Yurtdışı Özel Uçak Kargo - THY Yurtdışı Özel Uçak Kargo

Yurtdışı Özel Uçak Kargo Hizmeti, Türkiye'den Dünya'nın 200 ülkesine taşımasında özen ve hassasiyet isteyen ürünleriniz kapıdan-kapıya, kapıdan-havalimanına, havalimanından kapıya ve  havalimanından- havalimanına seçenekleri ile kuryelerimiz tarafından özen ve hassasiyetle tüm işlemleri yapılarak THY Yurtdışı Özel Kargo ile veya alternatif kargo hizmetleri kullanılarak varış noktasına özenle teslim edilir.

Yurt Özel Uçak Kargo Fiyatları - THY Özel Uçak Kargo Fiyatları

Yurtdışı Özel Uçak Kargo fiyatları; yurtiçi özel kargo, kargolanacak ürünün zarf, paket, koli,ebatlı hacimli ürün olarak farklı gruplara ayrılır ve fiyat farklılıkları vardır. İstanbul Uçak Kargo fiyatlarında koliler en-boy-yükseklik ölçülerine göre kargo ücreti hesaplanır. Zarf, dosya, mektup ve özel belgeler normal fiyatlandırma yapılmaktadır. Yurtdışı Özel Uçak Kargo Fiyatları ise özel kargonun taşınacağı ülkenin uzaklığına sefer sayısına göre değişiklikler göstermektedir. Detaylı fiyat bilgisi almak için müşteri temsilcilerimizi 7/24 arayabilirsiniz.

THY Özel Kargo'da Neler Taşınır ?

THY Özel Uçak Kargo Hizmeti, haftanın 7 günü 24 saat tekstil, hazır giyim, deri mamülleri, yolcu beraberi eşya ve sanayi ürünleri, canlı hayvan gibi taşımasında hassasiyet ve özen isteyen:

  • Kırılabilir hassas eşyalar

  • Yıpranabilir tablo ve sanatsal çalışmalar

  • Bozulabilir taze ve dondurulmuş sebze ? meyve

  • Bozulabilir taze ve dondurulmuş deniz ürünleri

  • Bozulabilir taze doğa mantarı

  • Evcil kuş, kedi ve köpek, canlı hayvan

  • Değerli madenler ( altın, gümüş,pırlanta,yakut v.b) ve banknot (nakit para)

  • Cenaze (Özel Uçak Kargo İle Cenaze Nakil İşlemleri)

  • Uluslararası kurye hizmetler

THY Özel Kargo ile teslimat adresine kuryelerimiz tarafından hassasiyet ile teslim edilir.

Özel Kargo Hizmeti | Özel Hava Uçak Kargo

THY Cargo Merkezi firmamız tarafından verilen özel uçak kargo hizmetinde; ürününüzü dilerseniz, kapıdan-kapıya ve kapıdan-havalimanına, havalimanından kapıya, havalimanından- havalimanına seçeneklerinden birini seçebilirsiniz. Özel uçak kargo hizmetimiz hakkında detaylı bilgi almak için THY Uçak Kargo sayfamızdan veya müşteri temsilcilerimizi arayabilirsiniz.

Özel Uçak Kargo
Özel Acil Hava Kargo
0212 220 20 56

Bize Ulaşın

Sizde sorunsuz ve güvenilir bir şekilde hizmet almak istiyorsanız hemen bizi arayın..

YUKARI